santralistanbul’da Enerji Eğitim Programı
santralistanbul’da Enerji Eğitim Programı
  • Yayın tarihi:
  • 30/01/2013
  • Yorumlar:

    0

enerji-egitimi-102007’den bu yana santralistanbul Enerji Müzesinde gerçekleştirilen, “bugünün etkin aktörleri ve geleceğin enerji tüketicileri ve karar vericileri” olan okul öncesi yaş grubundan Lise öğrencilerine kadar farklı yaş gruplarına dönük Enerji Eğitim Programı yılda yaklaşık 6.500 çocuğun/gencin katılımı ile santralistanbul Enerji Müzesinde sürüyor. çocukistanbulEnerji ana başlığı altında hazırlanan program Enerji Müzesi ortamını eğlenceli bir öğrenme ortamına dönüştürüyor.  Program, 25 kişilik grupları için tasarlanmış, yaklaşık 2 saat süreli ve eryaman escort öğrencilerin aktif katılımcılar olarak eğlenerek öğrendikleri özgün, interaktif bir deneyim sunuyor.

“Bir öğretmen olarak çocuklarımı gözlemledim. Programa ilgileri beni çok memnun etti. Görerek, duyarak, düşünerek, bularak, dokunarak yaptıkları bu program onlar için çok verimli oldu.”

“Ne Kadar Enerji Harcar oyunu çocuklar için eğlenceli bir aktivite oldu. Hiç düşünmedikleri, bakmadıkları bir yönden ev aletlerini ele aldılar. Sonuçları için kafa yordular. Bundan sonra kullanırken de akıllarına gelir ve tasarruf için daha dikkatli olurlar.” (Enerji Eğitim programı hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız)
Beşiktaş sex shop için tıklaynız.
Kadıköy sex shop için tıklayınız.
Fetişh fantazi seri ürünleri için tıklayınız.
Fetişh ürünleri için tıklayınız.