SiS Catalysis Mentorluk Programı ilk Çalışma Toplantısı İstanbul’da gerçekleşti
SiS Catalysis Mentorluk Programı ilk Çalışma Toplantısı İstanbul’da gerçekleşti
  • Yayın tarihi:
  • 03/02/2013
  • Yorumlar:

    0

mystery boxes matching game (1)İnformel Eğitim/çocukistanbul ve Viyana ZOOM Kindermuseum’un partner olarak katıldığı uluslararası “SIS Catalyst Mentorluk Programı” açılış konferansı, 28-30 Kasım 2012 tarihleri arasında Portekiz’in Porto kentinde yapıldı.
Beşiktaş erotik shop için tıklayınız. Konferansta 2014 Nisan ayına kadar devam edecek proje tüm yönleriyle değerlendirildi ve temel amaç “Porto Deklarasyonu” ile uluslararası kamuoyuna duyuruldu.

Beşiktaş sex shop için tıklayınız.Programa “Çocuklar için Bilim Konferansları” (Science Lectures for Children) başlığı altında geliştirdikleri proje ile katılan ZOOM Kindermuseum ve çocukistanbul proje ekipleri, ilk ortak çalışma toplantısını da 7-9 Ocak 2012 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirdiler. 2 gün süren çalışma toplantısında,  ortak yürütülen projenin ana çerçevesi ve çalışma malatya escort takvimi gözden geçirildi ve 1.dönem ayrıntılı çalışma programı belirlendi. (SiS Catalysis Mentorluk Programı  hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız)

Yorum yok
Yorum yazmak için login olmalısınız.